بلوز و تی شرت

نمایش گرید:
بررسی اجمالی

بلوز زنانه فاکس مدل Deny

(0)
1,473,000تومان

بلوز زنانه فاکس مدل Denyاین بلوز زنانه (شومیز) از الیاف طبیعی نخ پنبه نرم برای راحتی بیشتر تهیه شده است.ضد عرق و بوگرفتگی و قابل استفاده در چهار فصل سال می باشد.از پارچه ضد حساسیت پوستی  و سازگاری با پوست بدن تهیه شده است.دارای یک جیب در قسمت بالای لباس و کلاه با الیاف پنبه و پلی استردارای دکمه از بالا تا پایین لباس..

بررسی اجمالی

بلوز زنانه فاکس مدل Flown

(0)
1,326,000تومان

بلوز زنانه فاکس مدل Flownاین بلوز زنانه (شومیز) از الیاف طبیعی نخ پنبه نرم برای راحتی بیشتر تهیه شده است.ضد عرق و بوگرفتگی و قابل استفاده در چهار فصل سال می باشد.از پارچه ضد حساسیت پوستی  و سازگاری با پوست بدن تهیه شده است.دارای دو جیب در قسمت بالای لباسدارای دکمه از بالا تا پایین لباس..

بررسی اجمالی

تاپ زنانه فاکس مدل Eyecon TBack

(0)
766,000تومان

تاپ زنانه فاکس مدل Eyecon TBackضد عرق و بو گرفتگی سبک و راحتدارای لوگوی چاپی فاکس..

بررسی اجمالی

تاپ زنانه فاکس مدل Integrate

(0)
766,000تومان

تاپ زنانه فاکس مدل Integrateضد عرق و بو گرفتگی سبک و راحتجذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدن هنگام تعریق پوست را خشک نگه می دارد..

بررسی اجمالی

تاپ زنانه فاکس مدل Miss Clean Racer

(0)
589,000تومان

تاپ زنانه فاکس مدل Miss Clean Racerضد عرق و بو گرفتگی سبک و راحتدارای لوگوی چاپی فاکس (پایین لباس)..

بررسی اجمالی

تاپ زنانه فاکس مدل Winded

(0)
884,000تومان

تاپ زنانه فاکس مدل Windedضد عرق و بو گرفتگی سبک و راحتجذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدن هنگام تعریق پوست را خشک نگه می دارد..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

تی شرت دوچرخه سواری مردانه فاکس مدل Covert

(0)
1,414,000تومان

تی شرت دوچرخه سواری مردانه فاکس مدل Covertقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگی پارچه ضد حساسیتجذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدنهنگام تعریق پوست را خشک نگه می دارد بدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+دارای لوگوی چاپی فاکس..

بررسی اجمالی

تی شرت زنانه فاکس مدل Airline

(0)
1,031,000تومان

تی شرت زنانه فاکس مدل Airlineضد عرق و بوگرفتگیجذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدن تهیه شده از پارچه ضد حساسیت پوستی تهیه شده از پنبه (الیاف طبیعی) نرم برای راحتی بیشتر دارای لوگوی چاپی فاکس..

بررسی اجمالی

تی شرت زنانه فاکس مدل Angled

(0)
884,000تومان

تی شرت زنانه فاکس مدل Angledضد عرق و بوگرفتگی پارچه پلی استر TRUDRI با خاصیت جذب رطوبت بالا که به سرعت تعرق و رطوبت بدن را جذب و به خارج پارچه انتقال می دهد. این خاصیت منجر به تبخیر هرچه سریع تر رطوبت و خشک ماندن مداوم پوست بدن می شود. سرعت خشک شدن پارچه در کمترین زمان ممکن (6 درجه خنک تر و 4 برابر بیشتر از پنبه بدن را خشک نگه می دارد.)..

بررسی اجمالی

تی شرت زنانه فاکس مدل Aspire

(0)
737,000تومان

تی شرت زنانه فاکس مدل Aspireضد عرق و بوگرفتگی پارچه پلی استر TRUDRI با خاصیت جذب رطوبت بالا که به سرعت تعرق و رطوبت بدن را جذب و به خارج پارچه انتقال می دهد. این خاصیت منجر به تبخیر هرچه سریع تر رطوبت و خشک ماندن مداوم پوست بدن می شود. سرعت خشک شدن پارچه در کمترین زمان ممکن (6 درجه خنک تر و 4 برابر بیشتر از پنبه بدن را خشک نگه می دارد.)..

بررسی اجمالی

تی شرت زنانه فاکس مدل Certain

(0)
737,000تومان

تی شرت زنانه فاکس مدل Certainضد عرق و بوگرفتگیجذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدنمناسب برای پیاده روی, ورزش یا فعالیت های روزانهتهیه شده از پارچه ضد حساسیت پوستیسبک و راحت..

بررسی اجمالی

تی شرت زنانه فاکس مدل Certain

(0)
884,000تومان

تی شرت زنانه فاکس مدل Certainضد عرق و بوگرفتگیتهیه شده از پارچه TruDri برای جذب رطوبت بیشتر و خشک نگه داشتن بدندارای آستین های raglan برای راحتی در تحرک و فعالیت بیشتر تهیه شده از پارچه ضد حساسیت پوستی سبک و راحت..

بررسی اجمالی

تی شرت زنانه فاکس مدل Draftr

(0)
737,000تومان

تی شرت زنانه فاکس مدل Draftrضد عرق و بوگرفتگیجذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدنمناسب برای  پیاده روی, ورزش یا فعالیت های روزانه تهیه شده از پارچه ضد حساسیت پوستی سبک و راحتراهنمای اطلاعات سایز مناسب : قد: 5'9 اینچ| دور کمر: 24 اینچ | باسن: 35 اینچ مناسب برای سایز اسمال..

بررسی اجمالی

تی شرت زنانه فاکس مدل Fantum

(0)
1,031,000تومان

تی شرت زنانه فاکس مدل Fantumضد عرق و بوگرفتگیجذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدن تهیه شده از پارچه ضد حساسیت پوستی تهیه شده از پنبه ( الیاف طبیعی ) نرم برای راحتی بیشتر دارای لوگوی چاپی فاکس..

بررسی اجمالی

تی شرت زنانه فاکس مدل Invariable

(0)
737,000تومان

تی شرت زنانه فاکس مدل Invariableضد عرق و بوگرفتگیتهیه شده ازپارچه (پلی استر TRUDRI) ضد حساسیت پوستیرطوبت را از سطح پوست به روی لباس آورده و باعث خشک نگه داشتن پوست می شود.سبک ، راحت و مناسب برای فعالیت های روزانه دارای لوگوی چاپی فاکس..

نمایش 1 تا 15 از 93 (7 صفحه)