جوراب


نمایش گرید:
بررسی اجمالی

جوراب زنانه لیو مدل LIV RACE DAY

(0)
185,300تومان

جوراب زنانه لیو مدل LIV RACE DAYجذب رطوبت، خشک شدن سریع و جلوگیری از ایجاد بو با تکنولوژی TransTextura Plus ™دارای بافت با تراکم بیشتر و نرم تر در قسمت جلوی پا برای کاهش فشارمناسب و راحت در هنگام دوچرخه سواری..

بررسی اجمالی

جوراب زنانه لیو مدل LIV VIVID

(0)
185,300تومان

جوراب زنانه لیو مدل LIV VIVIDجذب رطوبت، خشک شدن سریع و جلوگیری از ایجاد بو با تکنولوژی TransTextura Plus ™دارای بافت با تراکم بیشتر و نرم تر در قسمت جلوی پا برای کاهش فشارمناسب و راحت در هنگام دوچرخه سواریساختار آناتومیک چپ و راستفشرده سازی و تثبیت عضلاتمناسب فصل زمستان و پاییز..

بررسی اجمالی

جوراب زنانه لیو مدل Sunny

(0)
131,000تومان

جوراب زنانه لیو مدل Sunnyجذب رطوبت، خشک شدن سریع و جلوگیری از ایجاد بو دارای بافت با تراکم بیشتر و نرم تر در قسمت جلوی پا برای کاهش فشار رنگ بندی متنوع برای خانم ها مناسب و راحت در هنگام دوچرخه سواری..

بررسی اجمالی

جوراب مردانه جاینت مدل 3Pack Ally

(0)
522,000تومان

جوراب مردانه جاینت مدل 3Pack Allyجنس پارچه به کار رفته ™TransTextura که علاوه بر جذب رطوبت و خشک شدن سریع از ایجاد تعرق و بو گرفتگی جلوگیری می کند.دارای بافت با تراکم بیشتر و نرم تر در قسمت جلوی پا برای کاهش فشار مناسب برای فصل های سرد سالمناسب و راحت در هنگام دوچرخه سواری..

بررسی اجمالی

جوراب مردانه جاینت مدل ALLY LOW

(0)
141,700تومان

جوراب مردانه جاینت مدل ALLY LOWجنس پارچه به کار رفته ™TransTextura که علاوه بر جذب رطوبت و خشک شدن سریع از ایجاد تعرق و بو گرفتگی جلوگیری می کند.مناسب و راحت در هنگام دوچرخه سواری..

بررسی اجمالی

جوراب مردانه جاینت مدل MERINO REALM QUARTER

(0)
185,300تومان

جوراب مردانه جاینت مدل MERINO REALM QUARTERجنس پارچه به کار رفته ™TransTextura که علاوه بر جذب رطوبت و خشک شدن سریع از ایجاد تعرق و بو گرفتگی جلوگیری می کند.دارای بافت با تراکم بیشتر و نرم تر در قسمت جلوی پا برای کاهش فشارمناسب و راحت در هنگام دوچرخه سواری..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)