دستکش


نمایش گرید:
بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل All Mountain LF

(0)
218,000تومان

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل All Mountain LFاز الیافی ساخته شده که هوا درون دستکش کاملا جریان دارد و از عرق کردن دست جلوگیری می کند.دارای لایه تقویت شده دولایه با فوم مخصوص و کفی چرم سیلیکون استفاده شده سر انگشتان باعث راحت گرفتن اجسام و فرمان دوچرخه می شود و از سر خوردن دست جلوگیری می کند.بر روی شصت از الیافی استفاده شده که بتوان به راحتی عرق روی ..

بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Horizon SF

(0)
262,000تومان

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Horizon SFدارای فوم میکروفایبر دولایه به منظور جلوگیری از سر خوردن دست بر روی فرمان دارای مچ بند با خاصیت ارتجاعی احساس راحتی بیشتر و محدود نبودن انگشتان دست..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Rev Road SF

(0)
165,000تومان

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Rev Road SFجذب رطوبت و خشک شدن سریع دارای یک لایه چرم در قسمت کف دستخاصیت کشسانی بالا در قسمت مچ..

بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Streak Gel LF

(0)
175,000تومان

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Streak Gel LF دارای ژل ضخیم با فوم حافظه دارطراحی کاملا ایرودینامیک بدون ایجاد احساس خستگی در دست ساخته شده از الیافی جهت پاک کردن عرق روی پیشانی..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Streak Gel SF

(0)
124,000تومان

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Streak Gel SF دارای ژل ضخیم با فوم حافظه دارطراحی کاملا ایرودینامیک بدون ایجاد احساس خستگی در دست ..

بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری لیو مدل Allure LF

(0)
218,000تومان

دستکش دوچرخه سواری لیو مدل Allure LFساخته شده از الیافی جهت جریان داشتن هوا در داخل دستکش و جلوگیری از عرق کردن دستدارای فوم مخصوص برای جلوگیری از ضربات وارده به دست استفاده از سیلیکون در قسمت سر انگشتان جهت راحتی گرفتن اجسام و فرمان دوچرخهاستفاده راحت از موبایل و صفحه لمسی GPS در هنگام دوچرخه سواری..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری لیو مدل Mossa LF

(0)
154,000تومان

دستکش دوچرخه سواری لیو مدل Mossa LFساخته شده از الیافی جهت جریان  داشتن هوا در داخل دستکش و جلوگیری از عرق کردن دست دارای ژل و فوم مخصوص برای جلوگیری از ضربات وارده به دستاستفاده راحت از موبایل و صفحه لمسی GPS در هنگام دوچرخه سواری استفاده از سیلیکون در قسمت سر انگشتان جهت راحتی گرفتن اجسام و فرمان دوچرخه..

بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری لیو مدل Signature Road LF

(0)
142,000تومان

دستکش دوچرخه سواری لیو مدل Signature Road LFدارای مچ بند با خاصیت ارتجاعی ساخته شده از الیافی جهت پاک کردن عرق روی پیشانی استفاده از سیلیکون در قسمت سر انگشتان جهت راحتی گرفتن اجسام و فرمان دوچرخهاستفاده راحت از موبایل و صفحه لمسی GPS در هنگام دوچرخه سواری..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)