دستکش

نمایش گرید:
بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری فاکس مدل Ascent

(0)
1,105,000تومان

دستکش دوچرخه سواری فاکس مدل Ascentضد عرق و حساسیت پوستی طراحی منحصر به فرد ، سبکی و انعطاف پذیری بالا برای راحتی و کنترل و مهارت بیشتر در هنگام دوچرخه سواری دارای پارچه لاکرای 4 طرف کش به طوری که سر انگشتان اشاره و شست قابلیت کار با صفحه لمسی گوشی های هوشمند را دارد. ( از نخ مخصوصی بر سر انگشتان اشاره و شست استفاده شده است )برای حداکثر چسبندگی و دو..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری فاکس مدل Ripley

(0)
884,000تومان

دستکش دوچرخه سواری فاکس مدل Ripleyضد عرق و حساسیت پوستیطراحی منحصر به فرد ، سبکی و انعطاف پذیری بالا برای راحتی و کنترل و مهارت بیشتر در هنگام دوچرخه سواریتهیه شده از  پارچه پلی استر 4 طرف کش TRUMOTION که با هر حرکت دست کش می آید و بسیار انعطاف پذیر است.کف دستکش دارای TRUGEL برای حداکثر ضربه گیری و چسپندگی به فرمان مچ دستکش بسیار راحت و انعطاف..

بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری فاکس مدل Ripley L

(0)
737,000تومان

دستکش دوچرخه سواری فاکس مدل Ripley Lضد عرق و حساسیت پوستیطراحی منحصر به فرد ، سبکی و انعطاف پذیری بالا برای راحتی و کنترل و مهارت بیشتر در هنگام دوچرخه سواریدارای پارچه پلی استر 4 طرف کش TRUMOTION که با هر حرکت دست کش می آید و بسیار انعطاف پذیر است و همچنین سر انگشتان اشاره و شست قابلیت کار با صفحه لمسی گوشی های هوشمند را دارد.کف دستکش دارای TRUGE..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)