دوبنده

نمایش گرید:
عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

دوبنده مردانه فاکس مدل Ascent

(0)
2,799,000تومان

دوبنده مردانه فاکس مدل Ascentقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگی سبک و راحت در هنگام دوچرخه سواریجذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدن هنگام تعریق پوست را خشک نگه می دارد دارای پد مناسب بدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+ دارای لوگوی چاپی فاکس..

بررسی اجمالی

دوبنده مردانه فاکس مدل Ascent

(0)
3,182,000تومان

 دوبنده مردانه فاکس مدل Ascentدارای منافذ توری برای راحتی بیشتر و گردش هوا بهتر هنگام دوچرخه سواریسبک و راحت در هنگام دوچرخه سواریجذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدن هنگام تعریق پوست را خشک نگه می داردتولید شده از پارچه ضد حساسیت پوستیبدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 20+..

بررسی اجمالی

دوبنده مردانه فاکس مدل Ascent Pro

(0)
3,241,000تومان

دوبنده مردانه فاکس مدل Ascent Proضد عرق و بوگرفتگی تهیه شده از پارچه ضد حساسیت پوستی و  با تکنولوژی ™Ceraspace با طراحی ™Schoellerپوشش مقاوم در برابر سایش با ذرات سرامیکی در ساختار لباس ( تکنولوژی ™Ceraspace )مناسب برای فعالیت های شدید ورزشی و همچنین راحتی و کارایی دوچندان برای صعود های طولانیFox PRO Chamois با کشش چهار طرفه و با تراکم 4 براب..

بررسی اجمالی

دوبنده مردانه فاکس مدل AscentPro

(0)
4,802,000تومان

دوبنده مردانه فاکس مدل AscentProضد عرق و بوگرفتگی تهیه شده از پارچه تنفسی MITI ایتالیایی TruDri ضد حساسیت و ضد میکروب کربونیوم ( carbonium anti-microbial ) که به شما این امکان را می دهد ، ساعت ها به راحتی رکاب بزنید.پارچه پلی استر TRUDRI با خاصیت جذب رطوبت بالا که به سرعت تعرق و رطوبت بدن را جذب کرده و به خارج پارچه انتقال می دهد. این خاصیت منجر ..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)