زفال - Zefal

نمایش گرید:
بررسی اجمالی

آینه انتهای فرمان SPIN زفال

(0)
390,000تومان

آینه انتهای فرمان SPIN زفالقابل نصب بر روی فرمان های دوچرخه های جاده (کورسی)قابل اتصال به دو طرف فرمانتا شدن در زیر فرمان جهت حفاظت از آینه آینه نشکن تهیه شده از پلاستیک نشکن و روکش کروممناسب فرمان های منحنی دار دوچرخه های کورسیآینه محدب با وزن 45 گرم..

بررسی اجمالی

آینه روی کلاه زفال

(0)
350,000تومان

آینه روی کلاه زفالقابل نصب بر روی تمام کلاه های دوچرخه سواریزاویه دید قابل تنظیم دارای قابلیت چرخش 360 درجه آینه نشکن تهیه شده از پلاستیک نشکن و روکش کرومدارای پایه بلند که به دوچرخه سوار دید بیشتری از فضای پشت سر ارائه می دهدآینه محدب با وزن 20 گرم..

بررسی اجمالی

اسپري شستشو دوچرخه 1 ليتري زفال

(0)
350,000تومان

اسپري شستشو دوچرخه 1 ليتري زفالاسپری شستشو Zefal یک محصول تمیز کننده ویژه است که به شما امکان می دهد تا آلودگی را از دوچرخه خود پاک کنید و در عین حال از نواحی ظریف محافظت کنید. مولکول های آنتی استاتیک یک لایه محافظ به جا می گذارند که از گرد و غبار (کثیف یا رسوب) جلوگیری می کند و ظاهری براق به دوچرخه شما می بخشد. بدون خطر زنگ زدگی، دوچرخه شما پس از ..

بررسی اجمالی

اسپري شستشو ديسک ترمز 400ml زفال

(0)
300,000تومان

اسپري شستشو ديسک ترمز 400ml زفالاسپری شستشو دیسک ترمز Zefal پاک کننده چربی زدایی است که به طور ویژه برای تمیز کردن ترمزهای دیسکی ساخته شده است. این یک حلال عالی در برابر روغن، گریس، روغن ترمز، خاک خشک شده و بقایای ترمز است. این به طور ویژه برای خشک شدن سریع طراحی شده است و اطمینان حاصل می کند که ترمزها را به سرعت و به طور موثر تمیز می کند و به حلال..

بررسی اجمالی

زنگ دوچرخه زفال

(0)
98,000تومان

زنگ دوچرخه زفالزنگ دوچرخه  zefal کوچک و محتاطانه، به لطف صدای قدرتمندش همچنان موثر و ایمن است.سبک (21 گرم) و قابلیت نصب آساندارای بست نگه دارنده بر روی فرمان دوچرخهساخت کشور فرانسه..

بررسی اجمالی

محافظ قامه دوچرخه زفال مدل Armor

(0)
242,000تومان

محافظ قامه دوچرخه زفال مدل Armorمحافظ قامه دوچرخه ZEFAL در قسمت انتهای قامه نصب می شود و در برابر ضربه و سنگ از قامه محافظت می کند. سبک با استحکام بالا و مقاوم در برابر ضربهنصب آسان و راحتوزن 20 گرمساخت کشور فرانسه..

بررسی اجمالی

کوله پشتی دوچرخه سواری 11 لیتری زفال

(0)
2,300,000تومان

کوله پشتی دوچرخه سواری 11 لیتری زفالکوله پشتی 11 لیتری زفال که برای سواری های طولانی ساخته شده است به همراه کیسه آب 3 لیتری عرضه می شود. دهانه بزرگ آن باعث می شود تا تمیز کردن سریع و آسان آن انجام شود. تسمه های شکمی با دو جیب، تسمه های سینه ای و تقویت کننده فوم در پشت به این کوله پشتی اجازه می دهد تا با شکل سوارکار سازگار شود. این کوله پشتی دارای ی..

بررسی اجمالی

کوله پشتی دوچرخه سواری 2 لیتری زفال

(0)
1,400,000تومان

کوله پشتی دوچرخه سواری 2 لیتری زفالکوله پشتی 2 لیتری زفال همراهی عالی برای سواری های کوتاه است و جیب زیپ دار به این معنی است که می توانید وسایل ضروری را همراه خود ببرید. این کیف مینیمالیستی سبک وزن است و به بدنه قالب می‌دهد. تسمه های تهویه شده نیز قابل تنظیم هستند که به هر فرد تناسب کامل دارند. کیسه آب PEVA دارای ظرفیت 1.5 لیتر است و هیدراتاسیون کا..

بررسی اجمالی

کوله پشتی دوچرخه سواری 6 لیتری زفال

(0)
1,907,500تومان

کوله پشتی دوچرخه سواری 6 لیتری زفالیک کوله پشتی آبرسان با کیسه آب 2 لیتری است که برای 2 تا 3 ساعت سواری طراحی شده است. کیسه آب بدون BPA تضمین شده است و به دلیل باز شدن گسترده در بالا به راحتی تمیز می شود. تسمه های کمر و سینه بسته را روی قسمت های مشکل نگه می دارد. کوله پشتی 6 لیتری زفال دارای پشتی ساخته شده از فوم است که به انواع بدنه ها قالب می دهد..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

کیف زیر زین زفال مدل R17

(0)
2,300,000تومان

کیف زیر زین زفال مدل R17کیف زیر زین R17 یک کیف زینتی است که برای حمل حجم زیادی از وسایل بدون نیاز به ترکبند عقب طراحی شده است. این کیف مجهز به چندین بند خودچسب بادوام و مواد ضد پارگی در پایه خود، برای توزیع بهینه وزن روی دوچرخه به ریل زین و پایه صندلی متصل می شود. این کیف با حجم قابل تنظیم از 8 تا 17 لیتر برای دوچرخه سوارانی که مسافت های طولانی را ..

بررسی اجمالی

کیف زیر فریم زفال مدل C2

(0)
872,000تومان

کیف زیر فریم زفال مدل C2این کیف فریم برای همراهی همه ماجراجویان دوچرخه سواری، چه در جاده، چه در کوهستان، چه کوهنوردان طراحی شده است. موجود در 3 جلد،  C3 ، C2 و C4 را می توان با استفاده از تسمه های قابل جابجایی و تنظیم روی همه دوچرخه ها نصب کرد. حجم ها برای حمل بادگیر علاوه بر کیت تعمیر، گوشی، باتری، یک جفت دستکش و ... کافی است. اندازه آن بسته ..

بررسی اجمالی

کیف زیر فریم زفال مدل C3

(0)
1,100,000تومان

کیف زیر فریم زفال مدل C3این کیف فریم برای همراهی همه ماجراجویان دوچرخه سواری، چه در جاده، چه در کوهستان، چه کوهنوردان طراحی شده است. موجود در 3 جلد،  C3 ، C2 و C4 را می توان با استفاده از تسمه های قابل جابجایی و تنظیم روی همه دوچرخه ها نصب کرد. حجم ها برای حمل بادگیر علاوه بر کیت تعمیر، گوشی، باتری، یک جفت دستکش و ... کافی است. اندازه آن ..

بررسی اجمالی

کیف زیر فریم زفال مدل C4

(0)
1,200,000تومان

کیف زیر فریم زفال مدل C4این کیف فریم برای همراهی همه ماجراجویان دوچرخه سواری، چه در جاده، چه در کوهستان، چه کوهنوردان طراحی شده است. موجود در 3 جلد،  C3 ، C2 و C4 را می توان با استفاده از تسمه های قابل جابجایی و تنظیم روی همه دوچرخه ها نصب کرد. حجم ها برای حمل بادگیر علاوه بر کیت تعمیر، گوشی، باتری، یک جفت دستکش و ... کافی است. اندازه آن بسته ..

نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)