عناوین تخصصی

بخش کالاهای تخصصی شامل : سیم پره ، زین های کربن ، طوقه کربن ، سیستم تعلیق ، ترمز دیسک ، فریم دوچرخه و ... می باشد . شرکت انرژی در تلاش است تا تمامی نیاز های دوچرخه سواران را در هر سطحی بر طرف کند تا بتواند لذت سواری را برای دوستداران ورزش دوچرخه سواری دوچندان کند.
نمایش گرید:
عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

زین حرفه ای دوچرخه پرولوگو مدل Kappa Evo Dea T20

(0)
1,815,000تومان

- دارای فوم میکروفایبر و بیس با الیاف مصنوعی به همراه ریل کرم با آلیاژ نیکل/تیتانیوم - مناسب برای مسیر های طولانی و حتی روزمره - سبک و بسیار راحت به هنگام دوچرخه سواری - زین کاملا ایرودینامیک و مناسب برای مسابقه - دارای ریل با آلیاژ کروم که علاوه بر سبک وزن بودن ، توان کششی بالایی دارد. - توان کششی بالا که از خم شدن و تغییر فرم زین جلوگیری ..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

زین حرفه ای دوچرخه پرولوگو مدل Scratch Pro Plus 134

(0)
2,178,000تومان

- دارای فوم میکروفایبر  و بیس کربن به همراه ریل استیل با آلیاژ نیکل/تیتانیوم- مناسب برای مسیر های طولانی - سبک و بسیار راحت به هنگام دوچرخه سواری - زین کاملا ایرودینامیک و مناسب برای مسابقه- دارای ریل با آلیاژ تیتانیوم که علاوه بر سبک وزن بودن ، استحکام بالایی هم دارد.- توان کششی بالا که از خم شدن و تغییر فرم زین جلوگیری می کند...

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

زین حرفه ای دوچرخه پرولوگو مدل Scratch Pro Plus 143

(0)
1,980,000تومان

- دارای فوم میکروفایبر  و بیس کربن به همراه ریل استیل با آلیاژ نیکل/تیتانیوم- مناسب برای مسیر های طولانی - سبک و بسیار راحت به هنگام دوچرخه سواری - دارای ریل با آلیاژ تیتانیوم که علاوه بر سبک وزن بودن ، استحکام بالایی هم دارد.- توان کششی بالا که از خم شدن و تغییر فرم زین جلوگیری می کند...

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

ست طوقه حرفه ای دوچرخه مویک مدل R-SYS SLR 013 YUB ED 11

(0)
29,248,000تومان

ست طوقه حرفه ای دوچرخه مویک مدل R-SYS SLR 013 YUB ED 11سایز  700وزن طوقه عقب و جلو با هم کمتر از یک کیلو گرم  سبک و مقاوم ..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

نوار فرمان حرفه ای دوچرخه پرولوگو مدل Double Touch

(0)
460,000تومان

- کلک ضد حساسیت- مقاوم در برابر رطوبت و تابش آفتاب - ضد لغزش و سر خوردن دست..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)