هودی و دورس

هودی و دورس

نمایش گرید:
بررسی اجمالی

دورس مردانه فاکس مدل Fleece

(0)
1,620,000تومان

دورس مردانه فاکس مدل Fleeceضد عرق و بوگرفتگیجذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدن دارای پارچه ضد حساسیت پوستی بافت پارچه  از ورود سرما به داخل لباس جلوگیری می کند سبک و راحت..

بررسی اجمالی

دورس مردانه فاکس مدل Rhodes Crew

(0)
1,915,000تومان

دورس مردانه فاکس مدل Rhodes Crewضد عرق و بوگرفتگی ضخیم تر تر از تی شرت و خنک تر از ژاکت پشمی و مناسب برای تمامی روز های سالتهیه شده از پارچه ضد حساسیت پوستی تهیه شده  از الیاف طبیعی برای  راحتی بیشتر و مناسب برای فعالیت های روزانهدارای لوگوی چاپی و نوشتاری فاکس ، بر روی سینه و آستین لباس..

بررسی اجمالی

هودی مردانه فاکس مدل District

(0)
2,357,000تومان

هودی مردانه فاکس مدل Districtضد عرق و بوگرفتگیدارای لوگو چاپی فاکس تهیه شده از پارچه ضد حساسیت پوستی تهیه شده از پنبه ( الیاف طبیعی ) نرم برای راحتی بیشتردارای دو جیب kangaبافت پارچه از ورود سرما به داخل لباس جلوگیری می کند.مناسب برای شروع فصل سرما و فعالیت های روزانه..

بررسی اجمالی

هودی مردانه فاکس مدل Fleece

(0)
3,241,000تومان

هودی مردانه فاکس مدل Fleeceضد عرق و بوگرفتگی نوع بافت پارچه از ورود رطوبت ، سرما و باد به داخل لباس جلوگیری می کند.تهیه شده از پارچه ضد حساسیت پوستیسبک و راحت و تهیه شده با الیاف طبیعیحالت کشی الیاف طبیعی پارچه که از جنس پنبه فرانسوی است ،باعث انعطاف پذیری و راحتی بیشتر می شود.دارای جیب های کناری مناسب برای آغاز فصل سرما..

-40%
بررسی اجمالی

هودی مردانه فاکس مدل Pro Circuit

(0)
1,238,000تومان 2,062,000تومان

هودی مردانه فاکس مدل Pro Circuitاز ورود هوای سرد به داخل لباس جلوگیری می کنددارای جیب های جانبی Kangaدارای لوگوی چاپی فاکسکلاه قابل تنظیم..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)