پوشاک دوچرخه سوار

نمایش گرید:
بررسی اجمالی

بلوز دوچرخه سواری زنانه فاکس مدل Flexair

(0)
2,386,000تومان

بلوز دوچرخه سواری زنانه فاکس مدل Flexairاین بلوز دوچرخه سواری دارای منافذ توری به منظور گردش هوای بهترهنگام دوچرخه سواری و در نتیجه ضد تعریق و بوگرفتگی می باشد.از الیاف دارای خاصیت جذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدن تهیه شده است.سبک و راحت برای دوچرخه سواری طراحی زیبا و مناسب برای بانوان دارای لوگوی چاپی فاکس..

بررسی اجمالی

بلوز دوچرخه سواری زنانه فاکس مدل Ripley

(0)
1,473,000تومان

بلوز دوچرخه سواری زنانه فاکس مدل Ripleyاین بلوز دوچرخه سواری دارای منافذ توری به منظور گردش هوای بهترهنگام دوچرخه سواری و در نتیجه ضد تعریق و بوگرفتگی می باشد.از الیاف دارای خاصیت جذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدن تهیه شده است.سبک و راحت برای دوچرخه سواری طراحی زیبا و مناسب برای بانواندارای لوگوی چاپی فاکس..

بررسی اجمالی

تونیک دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Feliza SS

(0)
655,000تومان

تونیک دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Feliza SSدارای 3 جیب در قسمت پشت لباسقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگی کاملا جذب بدنبدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+..

بررسی اجمالی

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Forma SS

(0)
371,000تومان

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Forma SSدارای 3 جیب در قسمت پشت لباسقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگی کاملا جذب بدنبدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+..

بررسی اجمالی

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Passion SS

(0)
371,000تومان

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Passion SSقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگیکاملا جذب بدنبدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Signature Kit SS Jersey

(0)
546,000تومان

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Signature Kit SS Jerseyتی شرت زیپ دار آستین کوتاه و یقه ایستاده  لیو مدل Signature Kit SS Jersey از جنس پلی استر با جذب سریع رطوبت و خشک شدن سریع و  همچنین با داشتن سه جیب ضد آب زیپ دار در قسمت پشت آن،  انتخابی مناسب برای بانوان دوچرخه سوار می باشد. ..

بررسی اجمالی

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Sola LS

(0)
327,000تومان

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Sola LSدارای 3 جیب در قسمت پشت لباسقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگی کاملا جذب بدنبدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+..

بررسی اجمالی

جوراب زنانه لیو مدل Sunny

(0)
131,000تومان

جوراب زنانه لیو مدل Sunnyجذب رطوبت، خشک شدن سریع و جلوگیری از ایجاد بو دارای بافت با تراکم بیشتر و نرم تر در قسمت جلوی پا برای کاهش فشار رنگ بندی متنوع برای خانم ها مناسب و راحت در هنگام دوچرخه سواری..

بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل All Mountain LF

(0)
218,000تومان

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل All Mountain LFاز الیافی ساخته شده که هوا درون دستکش کاملا جریان دارد و از عرق کردن دست جلوگیری می کند.دارای لایه تقویت شده دولایه با فوم مخصوص و کفی چرم سیلیکون استفاده شده سر انگشتان باعث راحت گرفتن اجسام و فرمان دوچرخه می شود و از سر خوردن دست جلوگیری می کند.بر روی شصت از الیافی استفاده شده که بتوان به راحتی عرق روی ..

بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Horizon SF

(0)
262,000تومان

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Horizon SFدارای فوم میکروفایبر دولایه به منظور جلوگیری از سر خوردن دست بر روی فرمان دارای مچ بند با خاصیت ارتجاعی احساس راحتی بیشتر و محدود نبودن انگشتان دست..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Rev Road SF

(0)
165,000تومان

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Rev Road SFجذب رطوبت و خشک شدن سریع دارای یک لایه چرم در قسمت کف دستخاصیت کشسانی بالا در قسمت مچ..

بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Streak Gel LF

(0)
175,000تومان

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Streak Gel LF دارای ژل ضخیم با فوم حافظه دارطراحی کاملا ایرودینامیک بدون ایجاد احساس خستگی در دست ساخته شده از الیافی جهت پاک کردن عرق روی پیشانی..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Streak Gel SF

(0)
124,000تومان

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Streak Gel SF دارای ژل ضخیم با فوم حافظه دارطراحی کاملا ایرودینامیک بدون ایجاد احساس خستگی در دست ..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری فاکس مدل Ripley

(0)
884,000تومان

دستکش دوچرخه سواری فاکس مدل Ripleyضد عرق و حساسیت پوستیطراحی منحصر به فرد ، سبکی و انعطاف پذیری بالا برای راحتی و کنترل و مهارت بیشتر در هنگام دوچرخه سواریتهیه شده از  پارچه پلی استر 4 طرف کش TRUMOTION که با هر حرکت دست کش می آید و بسیار انعطاف پذیر است.کف دستکش دارای TRUGEL برای حداکثر ضربه گیری و چسپندگی به فرمان مچ دستکش بسیار راحت و انعطاف..

بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری فاکس مدل Ripley L

(0)
737,000تومان

دستکش دوچرخه سواری فاکس مدل Ripley Lضد عرق و حساسیت پوستیطراحی منحصر به فرد ، سبکی و انعطاف پذیری بالا برای راحتی و کنترل و مهارت بیشتر در هنگام دوچرخه سواریدارای پارچه پلی استر 4 طرف کش TRUMOTION که با هر حرکت دست کش می آید و بسیار انعطاف پذیر است و همچنین سر انگشتان اشاره و شست قابلیت کار با صفحه لمسی گوشی های هوشمند را دارد.کف دستکش دارای TRUGE..

نمایش 1 تا 15 از 24 (2 صفحه)