پوشاک روزمره

نمایش گرید:
بررسی اجمالی

بادگیر مردانه فاکس مدل Gariboldi

(0)
4,419,000تومان

بادگیر مردانه فاکس مدل Gariboldiاین بادگیر مردانه دارای قابلیت گردش هوا و در نتیجه ضد عرق و بوگرفتگی می باشد.از بدن در برابر باد و رطوبت (باران) محافظت می کند.بسیار سبک و راحت و مناسب برای استفاده ورزشی و روزمره می باشد. دارای لوگوی چاپی فاکس..

بررسی اجمالی

بادگیر مردانه فاکس مدل Ranger

(0)
2,946,000تومان

بادگیر مردانه فاکس مدل Rangerاین بادگیر مردانه دارای قابلیت گردش هوا و در نتیجه ضد عرق و بوگرفتگی می باشد.دارای پوشش DWR می باشد که باعث مقاوم شدن لباس در برابر باد و باران  می شود.بسیار سبک و راحت و مناسب برای استفاده ورزشی و روزمره می باشد.دارای لوگوی چاپی فاکس..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

تی شرت دوچرخه سواری مردانه فاکس مدل Covert

(0)
1,414,000تومان

تی شرت دوچرخه سواری مردانه فاکس مدل Covertقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگی پارچه ضد حساسیتجذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدنهنگام تعریق پوست را خشک نگه می دارد بدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+دارای لوگوی چاپی فاکس..

بررسی اجمالی

تی شرت مردانه فاکس مدل Accordingly

(0)
1,031,000تومان

تی شرت مردانه فاکس مدل Accordinglyضد عرق و بوگرفتگیجذب رطوبت بالا تعریق را به سرعت از بین می بردتهیه شده از پارچه (پلی استر TRUDRI) ضد حساسیت پوستیرطوبت را از سطح پوست به روی لباس آورده و باعث خشک نگه داشتن پوست می شود.سبک ، راحت و مناسب برای فعالیت های روزانهدارای لوگوی چاپی فاکس در قسمت جلو و پشت لباس..

بررسی اجمالی

تی شرت مردانه فاکس مدل Avowed

(0)
1,031,000تومان

تی شرت مردانه فاکس مدل Avowedضد عرق و بو گرفتگی دارای الیاف طبیعی و مناسب برای فعالیت های روزانه و  ورزشیسبک و بسیار خنک و مخصوص روزهای گرم سال تهیه شده از پارچه از جنس پنبه ، ضد حساسیت پوستی با  جذب رطوبت بالا پارچه پلی استر TRUDRI با خاصیت جذب رطوبت بالا که به سرعت تعرق و رطوبت بدن را جذب و به خارج پارچه انتقال می دهد. این خاصیت م..

بررسی اجمالی

تی شرت مردانه فاکس مدل Barring

(0)
737,000تومان

تی شرت مردانه فاکس مدل Barringضد عرق و بوگرفتگیجذب رطوبت بالا تعریق را به سرعت از بین می برد دارای پارچه ضد حساسیت پوستیاز پنبه (الیاف طبیعی) نرم برای راحتی و سبکی بیشتر استفاده شده است و مناسب برای فعالیت های روزانهرطوبت را از سطح پوست به روی لباس آورده و باعث خشک نگه داشتن پوست می شود جلو و پشت لباس دارای لوگوی چاپی فاکسدارای لوگوی 3D Fox فاکس..

بررسی اجمالی

تی شرت مردانه فاکس مدل Circuit

(0)
677,000تومان

تی شرت مردانه فاکس مدل Circuitضد عرق و بوگرفتگی جذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدن هنگام تعریق پوست را خشک نگه می داردتهیه شده از پارچه ضد حساسیت پوستی سبک و راحت..

بررسی اجمالی

تی شرت مردانه فاکس مدل Conjoin

(0)
1,326,000تومان

تی شرت مردانه فاکس مدل Conjoinضد عرق و بوگرفتگی جذب رطوبت بالا و از بین بردن سریع تعریقدارای آستین های رگلان برای انعطاف پذیری بیشتر در ناحیه حلقه آستینتهیه شده از پارچه پلی استر TRUDRI  ضد حساسیت پوستی که  رطوبت را از سطح پوست به روی لباس آورده و باعث خشک نگه داشتن پوست می شود.سبک و راحت دارای لوگوی چاپی فاکس..

بررسی اجمالی

تی شرت مردانه فاکس مدل Construct

(0)
1,031,000تومان

تی شرت مردانه فاکس مدل Constructضد عرق و بو گرفتگیدارای الیاف طبیعی و مناسب برای فعالیت های روزانه و ورزشیسبک و بسیار خنک و مخصوص روزهای گرم سال تهیه شده از پارچه از جنس پنبه ، ضد حساسیت پوستی با   جذب رطوبت بالاپارچه پلی استر TRUDRI با خاصیت جذب رطوبت بالا که به سرعت تعرق و رطوبت بدن را جذب و به خارج پارچه انتقال می دهد. این خاصیت منجر ..

بررسی اجمالی

تی شرت مردانه فاکس مدل Contend

(0)
1,473,000تومان

تی شرت مردانه فاکس مدل Contendضد عرق و بوگرفتگی سبک و راحت و مناسب برای شروع فصل سرما تهیه شده از پارچه پلی استر TRUDRI با خاصیت جذب رطوبت بالا دارای خاصیت رطوبت زدایی از پوست و مناسب برای فعالیت های روزانه و  ورزشیدارای لوگوی چاپی فاکس..

بررسی اجمالی

تی شرت مردانه فاکس مدل Contended

(0)
1,031,000تومان

تی شرت مردانه فاکس مدل Contendedضد عرق و بو گرفتگیدارای الیاف طبیعی و مناسب برای فعالیت های روزانه و ورزشیسبک و بسیار خنک و مخصوص روزهای گرم سال تهیه شده از پارچه از جنس پنبه ، ضد حساسیت پوستی با   جذب رطوبت بالاپارچه پلی استر TRUDRI با خاصیت جذب رطوبت بالا که به سرعت تعرق و رطوبت بدن را جذب و به خارج پارچه انتقال می دهد. این خاصیت منجر ..

بررسی اجمالی

تی شرت مردانه فاکس مدل Currently

(0)
1,031,000تومان

تی شرت مردانه فاکس مدل Currentlyضد عرق و بو گرفتگی دارای الیاف طبیعی و مناسب برای فعالیت های روزانه و  ورزشیسبک و بسیار خنک و مخصوص روزهای گرم سال تهیه شده از پارچه از جنس پنبه ، ضد حساسیت پوستی با  جذب رطوبت بالا پارچه پلی استر TRUDRI با خاصیت جذب رطوبت بالا که به سرعت تعرق و رطوبت بدن را جذب و به خارج پارچه انتقال می دهد. این..

بررسی اجمالی

تی شرت مردانه فاکس مدل Displayed

(0)
884,000تومان

تی شرت مردانه فاکس مدل Displayedضد عرق و بوگرفتگیجذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدنهنگام تعریق پوست را خشک نگه می دارد تهیه شده از پارچه ضد حساسیت پوستی سبک و راحت..

بررسی اجمالی

تی شرت مردانه فاکس مدل Distinguish

(0)
524,000تومان

تی شرت مردانه فاکس مدل Distinguishضد عرق و بوگرفتگی جذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدن هنگام تعریق پوست را خشک نگه می داردتهیه شده از پارچه ضد حساسیت پوستی سبک و راحت..

بررسی اجمالی

تی شرت مردانه فاکس مدل Doldrums

(0)
943,000تومان

تی شرت مردانه فاکس مدل Doldrumsضد عرق و بو گرفتگی دارای الیاف طبیعی و مناسب برای فعالیت های روزانه و  ورزشیسبک و بسیار خنک و مخصوص روزهای گرم سالپارچه پلی استر TRUDRI با خاصیت جذب رطوبت بالا که به سرعت تعرق و رطوبت بدن را جذب و به خارج پارچه انتقال می دهد. این خاصیت منجر به تبخیر هرچه سریع تر رطوبت و خشک ماندن مداوم پوست بدن می شود...

نمایش 1 تا 15 از 173 (12 صفحه)