پوشاک زنانه

لباس دوچرخه سواری به دلیل تماس مستقیم با بدن دوچرخه سوار ، از اهمیت بالایی برخوردار است و همواره داشتن یک لباس دوچرخه سواری مناسب و باکیفیت ، جزء دغدغه های اصلی ورزشکاران این رشته به حساب می آید . به همین خاطر مواد و الیافی که برای ساخت و تولید پوشاک استفاده می شود ، باید دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی باشد تا علاوه بر افزایش مقاومت در برابر باد ، رطوبت روی پوست را به سطح لباس منتقل کند و باعث خشک شدن سریع و عدم بو گرفتگی لباس شود .
نمایش گرید:
بررسی اجمالی

بادگیر دوچرخه سواری زنانه مدل LIV RACE DAY

(0)
708,500تومان

بادگیر دوچرخه سواری زنانه مدل LIV RACE DAY جنس شمعی پارچه ProTextura™ ضد بادسبک وزنزیپ جلو تمام قددارای تهویه هواجیب مخفی پشت لباس..

بررسی اجمالی

بادگیر دوچرخه سواری زنانه مدل LIV SIGNATURE RAIN

(0)
708,500تومان

بادگیر دوچرخه سواری زنانه مدل LIV SIGNATURE RAINجنس پارچه ProTextura™  دارای درجه ضدآب بالای 10000 میلی متر و تنفس برابر 10000 گرم در متر مربع/24 ساعت استسبک وزنزیپ جلو تمام قدهایلایت های انعکاسی..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

تونیک دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Feliza SS

(0)
655,000تومان

تونیک دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Feliza SSدارای 3 جیب در قسمت پشت لباسقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگی کاملا جذب بدنبدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+..

بررسی اجمالی

تی شرت آستین کوتاه زنانه لیو مدل LIV BRAND TECH

(0)
294,300تومان

تی شرت آستین کوتاه زنانه لیو مدل LIV BRAND TECH جنس پارچه TransTextura™ ضد عرق و بوگرفتگیکاملا جذب بدنبدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+..

بررسی اجمالی

تی شرت آستین کوتاه زنانه لیو مدل LIV IZZY COTTON

(0)
294,300تومان

تی شرت آستین کوتاه زنانه لیو مدل LIV IZZY COTTONجنس پارچه 100% کتانکاملا جذب بدن..

بررسی اجمالی

تی شرت آستین کوتاه زنانه لیو مدل LIV IZZY TECH

(0)
490,500تومان

تی شرت آستین کوتاه زنانه لیو مدل LIV IZZY TECHجنس پارچه 100% پلی استر TransTextura™بدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+..

بررسی اجمالی

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Passion SS

(0)
370,000تومان

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Passion SSقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگیکاملا جذب بدنبدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+..

بررسی اجمالی

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Sola LS

(0)
327,000تومان

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Sola LSدارای 3 جیب در قسمت پشت لباسقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگی کاملا جذب بدنبدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+..

بررسی اجمالی

تی شرت دوچرخه سواری سه ربع زنانه لیو مدل CHARM

(0)
490,500تومان

تی شرت دوچرخه سواری سه ربع زنانه لیو مدل CHARMقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگییقه V ملایم ، بدون محدودیتبدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+پارچه TransTextura™ با خشک شدن سریع و رطوبت گیر¾ آستین..

بررسی اجمالی

جوراب زنانه لیو مدل LIV RACE DAY

(0)
185,300تومان

جوراب زنانه لیو مدل LIV RACE DAYجذب رطوبت، خشک شدن سریع و جلوگیری از ایجاد بو با تکنولوژی TransTextura Plus ™دارای بافت با تراکم بیشتر و نرم تر در قسمت جلوی پا برای کاهش فشارمناسب و راحت در هنگام دوچرخه سواری..

بررسی اجمالی

جوراب زنانه لیو مدل LIV VIVID

(0)
185,300تومان

جوراب زنانه لیو مدل LIV VIVIDجذب رطوبت، خشک شدن سریع و جلوگیری از ایجاد بو با تکنولوژی TransTextura Plus ™دارای بافت با تراکم بیشتر و نرم تر در قسمت جلوی پا برای کاهش فشارمناسب و راحت در هنگام دوچرخه سواریساختار آناتومیک چپ و راستفشرده سازی و تثبیت عضلاتمناسب فصل زمستان و پاییز..

بررسی اجمالی

جوراب زنانه لیو مدل Sunny

(0)
131,000تومان

جوراب زنانه لیو مدل Sunnyجذب رطوبت، خشک شدن سریع و جلوگیری از ایجاد بو دارای بافت با تراکم بیشتر و نرم تر در قسمت جلوی پا برای کاهش فشار رنگ بندی متنوع برای خانم ها مناسب و راحت در هنگام دوچرخه سواری..

بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Horizon LF

(0)
272,500تومان

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Horizon LFدارای فوم میکروفایبر دولایهاستفاده از سیلیکون در قسمت سر انگشتان جهت راحتی گرفتن اجسام و فرمان دوچرخهساخته شده از الیافی جهت پاک کردن عرق روی پیشانی..

بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Horizon SF

(0)
218,000تومان

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Horizon SFدارای فوم میکروفایبر دولایه به منظور جلوگیری از سر خوردن دست بر روی فرمان دارای مچ بند با خاصیت ارتجاعی احساس راحتی بیشتر و محدود نبودن انگشتان دست..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Rev Road SF

(0)
165,000تومان

دستکش دوچرخه سواری جاینت مدل Rev Road SFجذب رطوبت و خشک شدن سریع دارای یک لایه چرم در قسمت کف دستخاصیت کشسانی بالا در قسمت مچ..

نمایش 1 تا 15 از 27 (2 صفحه)