کاپشن

نمایش گرید:
بررسی اجمالی

کاپشن مردانه فاکس مدل Attack

(0)
5,450,000تومان

کاپشن مردانه فاکس مدل Attackتهیه شده از پارچه TruSeal protection که برای طیف گسترده ای از آ ب و هوا مناسب است.تمامی درزهای لباس برای جلوگیری از عدم نفوذ آب و رطوبت با تکنولوژی DWR (ضد آب با دوام) پوشانده شده است.مناسب برای سواری در روز های بارانی و حتی فعالیت های روزانه  برای انعطاف پذیری و راحتی بیشتر قسمت شانه و زیر بغل خاصیت کشی دارد.&..

بررسی اجمالی

کاپشن مردانه فاکس مدل Khali

(0)
5,155,000تومان

کاپشن مردانه فاکس مدل Khaliدارای آستر با پوشش 100 درصد Cordura®از ورود سرما و رطوبت به داخل لباس جلوگیری می کندمناسب برای فصل سرما و فعالیت های روزمره وحتی ورزشی (کوهنوردی) دارای پوشش ضد آب C6 DWR سازگار با محیط زیست دارای زیپ کامل (از بالا تا پایین ) با پوشش ضد آب دارای دو جیب جانبی و یک جیب زیپدار (مخفی ) در داخل لباس..

بررسی اجمالی

کاپشن مردانه فاکس مدل Mercer

(0)
3,388,000تومان

کاپشن مردانه فاکس مدل Mercerدارای بند قابل تنظیم برای کلاه از ورود سرما و رطوبت به داخل لباس جلوگیری می کند و از بدن ، در روز های سرد و بارانی سال محافظت می کند.دارای پارچه نرم وانعطاف پذیر با پوشش DWR (ضد آب با دوام)دارای دوجیب جانبی و یک جیب زیپ دار روی سینه ، که از انتقال حرارت به خارج لباس جلوگیری می کند.سبک ، راحت و مناسب برای فعالیت های روزا..

بررسی اجمالی

کاپشن مردانه فاکس مدل PIT

(0)
5,155,000تومان

کاپشن مردانه فاکس مدل PITضد آب و رطوبت و بدن را از سرما و باد محافظت می کند.دارای دوجیب جانبی که از خروج گرما از داخل جیب جلوگیری می کند.دارای زیپ ، از بالا تا پایین لباس که با پوشش ضد آب محافظت می شود.دارای دو بند تنظیم کننده کلاه سبک ، راحت و مناسب برای فعالیت های روزانه..

بررسی اجمالی

کاپشن مردانه فاکس مدل Podium

(0)
4,272,000تومان

کاپشن مردانه فاکس مدل Podiumدارای بند قابل تنظیم برای کلاه از ورود سرما و رطوبت به داخل لباس جلوگیری می کند و از بدن ، در روز های سرد و بارانی سال محافظت می کند.دارای پارچه نرم وانعطاف پذیر با پوشش DWR (ضد آب با دوام)دارای دوجیب جانبی و یک جیب زیپ دار روی سینه ، که از انتقال حرارت به خارج لباس جلوگیری می کند.سبک ، راحت و مناسب برای فعالیت های روزا..

بررسی اجمالی

کاپشن مردانه فاکس مدل Track Side

(0)
5,745,000تومان

کاپشن مردانه فاکس مدل Track Sideضد آب و رطوبت و مانع ورود سرما به داخل لباسدارای چهار جیب (دو جیب در قسمت پایین و دو جیب در قسمت بالای لباس) و همچنین یک جیب مخفی داخل لباس دارای زیپ ، از بالا تا پایین لباس که با پوشش ضد آب محافظت می شود.دارای دو بند تنظیم کننده کلاه سر آستین ها قابلیت تنظیم دارد (به صورت چسبی)سبک ، راحت و مناسب برای فعالیت های روزا..

بررسی اجمالی

کاپشن موتورسواری مردانه فاکس مدل Legion

(0)
5,335,000تومان

کاپشن موتورسواری مردانه فاکس مدل Legionضد عرق و بوگرفتگی دارای آستر با پوشش 100 درصد Cordura®از ورود سرما و رطوبت به داخل لباس جلوگیری می کند مقاوم در برابر سایش و پوسیدگی مناسب برای فصل سرما و فعالیت های ورزشی (موتورسواری) دارای پوشش ضد آب C6 DWR سازگار با محیط زیست دارای زیپ کامل (از بالا تا پایین ) با پوشش ضد آب دارای دریچه های زیپ دار روی قف..

بررسی اجمالی

کاپشن موتورسواری مردانه فاکس مدل Legion Downpour

(0)
7,824,000تومان

کاپشن موتورسواری مردانه فاکس مدل Legion Downpourضد عرق و بوگرفتگی دارای آستر با پوشش 100 درصد Cordura®از ورود سرما و رطوبت به داخل لباس جلوگیری می کند مقاوم در برابر سایش و پوسیدگی مناسب برای فصل سرما و فعالیت های ورزشی (موتورسواری) تهیه شده از پارچه با دوام ، ساخته شده با پارچه کششی Trumotion 4 (چهار طرف کشی) سر آستین ها قابلیت تنظیم دارددارای ج..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)