کاپشن و بادگیر

نمایش گرید:
بررسی اجمالی

کاپشن زنانه فاکس مدل Metrick

(0)
4,714,000تومان

کاپشن زنانه فاکس مدل Metrickدارای بند قابل تنظیم برای کلاه از ورود سرما و رطوبت به داخل لباس جلوگیری می کند و از بدن ، در روز های سرد و بارانی سال محافظت می کند.دارای پارچه نرم وانعطاف پذیر با پوشش DWR (ضد آب با دوام)دارای دوجیب جانبی که از انتقال حرارت به خارج لباس جلوگیری می کند.سبک ، راحت و مناسب برای فعالیت های روزانه لایه داخلی از جنس پنبه بر..

بررسی اجمالی

کاپشن زنانه فاکس مدل Podium

(0)
3,388,000تومان

کاپشن زنانه فاکس مدل Podiumضد عرق و بوگرفتگی مناسب برای فصل سرما (از نفوذ سرما و رطوبت به داخل لباس جلوگیری می کند)دارای پوشش ضد آب C6 DWR سازگار با محیط زیستسبک و راحت و مناسب برای فعالیت های روزانه دارای زیپ کامل با پوشش ضد آبدارای دو جیب جانبی..

بررسی اجمالی

کاپشن مردانه فاکس مدل Attack

(0)
5,450,000تومان

کاپشن مردانه فاکس مدل Attackتهیه شده از پارچه TruSeal protection که برای طیف گسترده ای از آ ب و هوا مناسب است.تمامی درزهای لباس برای جلوگیری از عدم نفوذ آب و رطوبت با تکنولوژی DWR (ضد آب با دوام) پوشانده شده است.مناسب برای سواری در روز های بارانی و حتی فعالیت های روزانه  برای انعطاف پذیری و راحتی بیشتر قسمت شانه و زیر بغل خاصیت کشی دارد.&..

بررسی اجمالی

کاپشن مردانه فاکس مدل Khali

(0)
5,155,000تومان

کاپشن مردانه فاکس مدل Khaliدارای آستر با پوشش 100 درصد Cordura®از ورود سرما و رطوبت به داخل لباس جلوگیری می کندمناسب برای فصل سرما و فعالیت های روزمره وحتی ورزشی (کوهنوردی) دارای پوشش ضد آب C6 DWR سازگار با محیط زیست دارای زیپ کامل (از بالا تا پایین ) با پوشش ضد آب دارای دو جیب جانبی و یک جیب زیپدار (مخفی ) در داخل لباس..

بررسی اجمالی

کاپشن مردانه فاکس مدل Mercer

(0)
3,388,000تومان

کاپشن مردانه فاکس مدل Mercerدارای بند قابل تنظیم برای کلاه از ورود سرما و رطوبت به داخل لباس جلوگیری می کند و از بدن ، در روز های سرد و بارانی سال محافظت می کند.دارای پارچه نرم وانعطاف پذیر با پوشش DWR (ضد آب با دوام)دارای دوجیب جانبی و یک جیب زیپ دار روی سینه ، که از انتقال حرارت به خارج لباس جلوگیری می کند.سبک ، راحت و مناسب برای فعالیت های روزا..

بررسی اجمالی

کاپشن مردانه فاکس مدل PIT

(0)
5,155,000تومان

کاپشن مردانه فاکس مدل PITضد آب و رطوبت و بدن را از سرما و باد محافظت می کند.دارای دوجیب جانبی که از خروج گرما از داخل جیب جلوگیری می کند.دارای زیپ ، از بالا تا پایین لباس که با پوشش ضد آب محافظت می شود.دارای دو بند تنظیم کننده کلاه سبک ، راحت و مناسب برای فعالیت های روزانه..

بررسی اجمالی

کاپشن مردانه فاکس مدل Podium

(0)
4,272,000تومان

کاپشن مردانه فاکس مدل Podiumدارای بند قابل تنظیم برای کلاه از ورود سرما و رطوبت به داخل لباس جلوگیری می کند و از بدن ، در روز های سرد و بارانی سال محافظت می کند.دارای پارچه نرم وانعطاف پذیر با پوشش DWR (ضد آب با دوام)دارای دوجیب جانبی و یک جیب زیپ دار روی سینه ، که از انتقال حرارت به خارج لباس جلوگیری می کند.سبک ، راحت و مناسب برای فعالیت های روزا..

بررسی اجمالی

کاپشن مردانه فاکس مدل Track Side

(0)
5,745,000تومان

کاپشن مردانه فاکس مدل Track Sideضد آب و رطوبت و مانع ورود سرما به داخل لباسدارای چهار جیب (دو جیب در قسمت پایین و دو جیب در قسمت بالای لباس) و همچنین یک جیب مخفی داخل لباس دارای زیپ ، از بالا تا پایین لباس که با پوشش ضد آب محافظت می شود.دارای دو بند تنظیم کننده کلاه سر آستین ها قابلیت تنظیم دارد (به صورت چسبی)سبک ، راحت و مناسب برای فعالیت های روزا..

بررسی اجمالی

کاپشن موتورسواری مردانه فاکس مدل Legion

(0)
5,335,000تومان

کاپشن موتورسواری مردانه فاکس مدل Legionضد عرق و بوگرفتگی دارای آستر با پوشش 100 درصد Cordura®از ورود سرما و رطوبت به داخل لباس جلوگیری می کند مقاوم در برابر سایش و پوسیدگی مناسب برای فصل سرما و فعالیت های ورزشی (موتورسواری) دارای پوشش ضد آب C6 DWR سازگار با محیط زیست دارای زیپ کامل (از بالا تا پایین ) با پوشش ضد آب دارای دریچه های زیپ دار روی قف..

بررسی اجمالی

کاپشن موتورسواری مردانه فاکس مدل Legion Downpour

(0)
7,824,000تومان

کاپشن موتورسواری مردانه فاکس مدل Legion Downpourضد عرق و بوگرفتگی دارای آستر با پوشش 100 درصد Cordura®از ورود سرما و رطوبت به داخل لباس جلوگیری می کند مقاوم در برابر سایش و پوسیدگی مناسب برای فصل سرما و فعالیت های ورزشی (موتورسواری) تهیه شده از پارچه با دوام ، ساخته شده با پارچه کششی Trumotion 4 (چهار طرف کشی) سر آستین ها قابلیت تنظیم دارددارای ج..

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)