کفش

سیستم Motion Efficiency یا MES :

ایجاد کننده ترکیبی از استحکام و راحتی سطح پدالی کفش با امکان انعطاف پذیری سریع و کاهش فشار نامناسب و جلوگیری از کشیدگی کاملا طبیعی و به دور از آسیب پاها در هنگام پدال زدن و انتقال حداکثر قدرت همراه با راحتی.

سیستم EXOBEAM :

باعث بهینه سازی خمش طبیعی انگشتان به سمت کفه پا شده و لغزش پا در قسمت پاشنه را کاهش می دهد و باعث بهبود عملکرد در هنگام راه رفتن و رکاب زدن می شود.

سیستم EXOWRAP :

در وسط کفش با تنظیمات بهینه مانع پیچ و خم پا شده و با فشار 360 درجه در قسمت میانی پا را بالا کشیده و از آسیب دیدگی کف پا جلوگیری کرده و انتقال قدرت را روی رکاب بهبود میبخشد.

سیستم EXOFLEX :

اجازه میدهد انگشتان پا مستقل از ساختار استحکامی exobeam در داخل کفش حرکت داشته باشند که این امر مهم هنگام دویدن و راه رفتن در سربالایی ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است .در عین حال این تکنولوژی از سرخوردگی پاشنه ی پا جلوگیری کرده که آن را برای دوچرخه سواران استقامتی، سایکل کراس و تریل مناسب می سازد.

نمایش گرید:
عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

کفش دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Fama

(0)
709,000تومان

کفش دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Famaدارای آستر پلی پروپیلن و زیره پلاستیکی مناسب برای رکاب زدن های طولانی و پرفشار و حتی استفاده روزمره زیره کفش معمولی بدون قفل رکاب دارای لایه پلاستیکی مناسب جهت تقویت فرم گیری و راحتیدارای سیستم آسان تنظیم کننده بندها و یک بند چسبی در قسمت پایین انتقال مناسب هوا به داخل و جلوگیری از تعرق طراحی شده ویژه بانوان..

بررسی اجمالی

کفش دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Fera

(0)
792,000تومان

کفش دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Feraمناسب برای دوچرخه سواری های پر فشار و طولانیکفه محکم مناسب سنگلاخ و کوهستان به همراه قفل پدالرویه کفش از چرم مصنوعی منعطف و کشی ساخته شده با سه بند چسبی در قسمت بالاکفی کفش بسیار راحت با بافت مناسب جهت جلوگیری از تعرق و بوی بد..

بررسی اجمالی

کفش دوچرخه سواری زنانه لیو مدل VALORA

(0)
2,071,000تومان

کفش دوچرخه سواری زنانه لیو مدل VALORAExoBeam™تکنولوژی منحصر به فرد کفه کامپوزیت،  باعث بهینه سازى خمش طبیعى انگشتان به سمت کفه پا شده و لغزش پا در قسمت پاشنه را کاهش مى دهد و باعث بهبود و کشش در هنگام راه رفتن و رکاب زدن مى شود.ExoWrap™تکنولوژى که در وسط کفش با تنظیمات بهینه مانع پیچ و خم پا شده و با فشار 360 درجه در قسمت میانى، پا را..

بررسی اجمالی

کفش دوچرخه سواری مردانه جاینت مدل FLOW

(0)
2,071,000تومان

کفش دوچرخه سواری مردانه جاینت مدل FLOWGiant Flow کاملاً جدید به گونه ای طراحی شده است که هر مزیتی را در تریل سواری در خارج از جاده به شما ارائه دهد.ExoBeam™تکنولوژی منحصر به فرد کفه کامپوزیت،  باعث بهینه سازى خمش طبیعى انگشتان به سمت کفه پا شده و لغزش پا در قسمت پاشنه را کاهش مى دهد و باعث بهبود و کشش در هنگام راه رفتن و رکاب زدن مى شود..

بررسی اجمالی

کفش دوچرخه سواری مردانه جاینت مدل Phase Composite

(0)
1,008,000تومان

کفش دوچرخه سواری مردانه جاینت مدل Phase Compositeدارای دو بند چسپی جهت اندازه نمودن رویه کفش و سگک 3x دارای کفه کامپوزیتی صاف و میخ پاشنه قابل تعویض پلاستیکی جهت جلوگیری از سرخوردگی دارای یک نوار با تکسچر لانه زنبوری در قسمت بالا جهت اندازه نمودن قسمت بالای کفش مناسب برای دوچرخه سواری های پر فشار و طولانی با 5 دریچه خروج هوا و سیستم خنک کنندهکفی کف..

بررسی اجمالی

کفش دوچرخه سواری مردانه جاینت مدل PRIME

(0)
709,000تومان

کفش دوچرخه سواری مردانه جاینت مدل PRIMEدارای آستر پلی پروپیلن و زیره پلاستیکی مناسب برای رکاب زدن های طولانی و پرفشار و حتی استفاده روزمره زیره کفش معمولی بدون قفل رکاب دارای لایه پلاستیکی مناسب جهت تقویت فرم گیری و راحتیدارای سیستم آسان تنظیم کننده بندها و یک بند چسبی در قسمت پایین انتقال مناسب هوا به داخل و جلوگیری از تعرقراهنمایی سایز..

بررسی اجمالی

کفش دوچرخه سواری مردانه جاینت مدل Sojorun 1 X-Road

(1)
1,036,000تومان

کفش دوچرخه سواری مردانه جاینت مدل Sojorun 1 X-Road این کفش چند منظوره  شما را برای  دوچرخه سواری در زمین های سخت  و پیاده روی در زمین های نامسطح و مسطح مجهز می کند .کفی کفش راحت ضد باکتری EgroComfort با فناوری ضد بو TransTexturaPlusدارای کفه نایلونی با تکنولوژی FORCE DRIVE + زیره لاستیکی  و مناسب برای پدال های قفل..

بررسی اجمالی

کفش دوچرخه سواری مردانه جاینت مدل Surge

(0)
2,400,000تومان

کفش دوچرخه سواری مردانه جاینت مدل Surgeدو عدد چفت BOA IP 1S در قسمت بالای رویه جهت تنظیم بند کفش قرار داده شده که به صورت ساعتگرد در پای راست و پاد ساعتگرد در پای چپ عمل می کند.دارای زیره کربن و مناسب برای پدال های قفل شودارای سیستم Motion Efficiency ، MES و تکنولوژی منحصر به فرد Exobeam و Exowrap مناسب و راحت در هنگام دوچرخه سواریضد عرق و بو گرف..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)