کیف

نمایش گرید:
بررسی اجمالی

کوله پشتی دوچرخه سواری 11 لیتری زفال

(0)
2,300,000تومان

کوله پشتی دوچرخه سواری 11 لیتری زفالکوله پشتی 11 لیتری زفال که برای سواری های طولانی ساخته شده است به همراه کیسه آب 3 لیتری عرضه می شود. دهانه بزرگ آن باعث می شود تا تمیز کردن سریع و آسان آن انجام شود. تسمه های شکمی با دو جیب، تسمه های سینه ای و تقویت کننده فوم در پشت به این کوله پشتی اجازه می دهد تا با شکل سوارکار سازگار شود. این کوله پشتی دارای ی..

بررسی اجمالی

کوله پشتی دوچرخه سواری 2 لیتری زفال

(0)
1,400,000تومان

کوله پشتی دوچرخه سواری 2 لیتری زفالکوله پشتی 2 لیتری زفال همراهی عالی برای سواری های کوتاه است و جیب زیپ دار به این معنی است که می توانید وسایل ضروری را همراه خود ببرید. این کیف مینیمالیستی سبک وزن است و به بدنه قالب می‌دهد. تسمه های تهویه شده نیز قابل تنظیم هستند که به هر فرد تناسب کامل دارند. کیسه آب PEVA دارای ظرفیت 1.5 لیتر است و هیدراتاسیون کا..

بررسی اجمالی

کوله پشتی دوچرخه سواری 6 لیتری زفال

(0)
1,907,500تومان

کوله پشتی دوچرخه سواری 6 لیتری زفالیک کوله پشتی آبرسان با کیسه آب 2 لیتری است که برای 2 تا 3 ساعت سواری طراحی شده است. کیسه آب بدون BPA تضمین شده است و به دلیل باز شدن گسترده در بالا به راحتی تمیز می شود. تسمه های کمر و سینه بسته را روی قسمت های مشکل نگه می دارد. کوله پشتی 6 لیتری زفال دارای پشتی ساخته شده از فوم است که به انواع بدنه ها قالب می دهد..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

کیف زیر زین زفال مدل R17

(0)
2,300,000تومان

کیف زیر زین زفال مدل R17کیف زیر زین R17 یک کیف زینتی است که برای حمل حجم زیادی از وسایل بدون نیاز به ترکبند عقب طراحی شده است. این کیف مجهز به چندین بند خودچسب بادوام و مواد ضد پارگی در پایه خود، برای توزیع بهینه وزن روی دوچرخه به ریل زین و پایه صندلی متصل می شود. این کیف با حجم قابل تنظیم از 8 تا 17 لیتر برای دوچرخه سوارانی که مسافت های طولانی را ..

بررسی اجمالی

کیف زیر فریم زفال مدل C2

(0)
872,000تومان

کیف زیر فریم زفال مدل C2این کیف فریم برای همراهی همه ماجراجویان دوچرخه سواری، چه در جاده، چه در کوهستان، چه کوهنوردان طراحی شده است. موجود در 3 جلد،  C3 ، C2 و C4 را می توان با استفاده از تسمه های قابل جابجایی و تنظیم روی همه دوچرخه ها نصب کرد. حجم ها برای حمل بادگیر علاوه بر کیت تعمیر، گوشی، باتری، یک جفت دستکش و ... کافی است. اندازه آن بسته ..

بررسی اجمالی

کیف زیر فریم زفال مدل C3

(0)
1,100,000تومان

کیف زیر فریم زفال مدل C3این کیف فریم برای همراهی همه ماجراجویان دوچرخه سواری، چه در جاده، چه در کوهستان، چه کوهنوردان طراحی شده است. موجود در 3 جلد،  C3 ، C2 و C4 را می توان با استفاده از تسمه های قابل جابجایی و تنظیم روی همه دوچرخه ها نصب کرد. حجم ها برای حمل بادگیر علاوه بر کیت تعمیر، گوشی، باتری، یک جفت دستکش و ... کافی است. اندازه آن ..

بررسی اجمالی

کیف زیر فریم زفال مدل C4

(0)
1,200,000تومان

کیف زیر فریم زفال مدل C4این کیف فریم برای همراهی همه ماجراجویان دوچرخه سواری، چه در جاده، چه در کوهستان، چه کوهنوردان طراحی شده است. موجود در 3 جلد،  C3 ، C2 و C4 را می توان با استفاده از تسمه های قابل جابجایی و تنظیم روی همه دوچرخه ها نصب کرد. حجم ها برای حمل بادگیر علاوه بر کیت تعمیر، گوشی، باتری، یک جفت دستکش و ... کافی است. اندازه آن بسته ..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)