کیف

نمایش گرید:
عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

کیف زیر زین زفال مدل R17

(0)
2,300,000تومان

کیف زیر زین زفال مدل R17کیف زیر زین R17 یک کیف زینتی است که برای حمل حجم زیادی از وسایل بدون نیاز به ترکبند عقب طراحی شده است. این کیف مجهز به چندین بند خودچسب بادوام و مواد ضد پارگی در پایه خود، برای توزیع بهینه وزن روی دوچرخه به ریل زین و پایه صندلی متصل می شود. این کیف با حجم قابل تنظیم از 8 تا 17 لیتر برای دوچرخه سوارانی که مسافت های طولانی را ..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

کیف زیر فریم زفال مدل C2

(0)
800,000تومان

کیف زیر فریم زفال مدل C2این کیف فریم برای همراهی همه ماجراجویان دوچرخه سواری، چه در جاده، چه در کوهستان، چه کوهنوردان طراحی شده است. موجود در 3 جلد،  C3 ، C2 و C4 را می توان با استفاده از تسمه های قابل جابجایی و تنظیم روی همه دوچرخه ها نصب کرد. حجم ها برای حمل بادگیر علاوه بر کیت تعمیر، گوشی، باتری، یک جفت دستکش و ... کافی است. اندازه آن بسته ..

بررسی اجمالی

کیف زیر فریم زفال مدل C3

(0)
1,000,000تومان

کیف زیر فریم زفال مدل C3این کیف فریم برای همراهی همه ماجراجویان دوچرخه سواری، چه در جاده، چه در کوهستان، چه کوهنوردان طراحی شده است. موجود در 3 جلد،  C3 ، C2 و C4 را می توان با استفاده از تسمه های قابل جابجایی و تنظیم روی همه دوچرخه ها نصب کرد. حجم ها برای حمل بادگیر علاوه بر کیت تعمیر، گوشی، باتری، یک جفت دستکش و ... کافی است. اندازه آن ..

بررسی اجمالی

کیف زیر فریم زفال مدل C4

(0)
1,100,000تومان

کیف زیر فریم زفال مدل C4این کیف فریم برای همراهی همه ماجراجویان دوچرخه سواری، چه در جاده، چه در کوهستان، چه کوهنوردان طراحی شده است. موجود در 3 جلد،  C3 ، C2 و C4 را می توان با استفاده از تسمه های قابل جابجایی و تنظیم روی همه دوچرخه ها نصب کرد. حجم ها برای حمل بادگیر علاوه بر کیت تعمیر، گوشی، باتری، یک جفت دستکش و ... کافی است. اندازه آن بسته ..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)