پوشاک زنانه

لباس دوچرخه سواری به دلیل تماس مستقیم با بدن دوچرخه سوار ، از اهمیت بالایی برخوردار است و همواره داشتن یک لباس دوچرخه سواری مناسب و باکیفیت ، جزء دغدغه های اصلی ورزشکاران این رشته به حساب می آید . به همین خاطر مواد و الیافی که برای ساخت و تولید پوشاک استفاده می شود ، باید دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی باشد تا علاوه بر افزایش مقاومت در برابر باد ، رطوبت روی پوست را به سطح لباس منتقل کند و باعث خشک شدن سریع و عدم بو گرفتگی لباس شود .
نمایش گرید:
بررسی اجمالی

بلوز دوچرخه سواری زنانه فاکس مدل Flexair

(0)
2,386,000تومان

بلوز دوچرخه سواری زنانه فاکس مدل Flexairاین بلوز دوچرخه سواری دارای منافذ توری به منظور گردش هوای بهترهنگام دوچرخه سواری و در نتیجه ضد تعریق و بوگرفتگی می باشد.از الیاف دارای خاصیت جذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدن تهیه شده است.سبک و راحت برای دوچرخه سواری طراحی زیبا و مناسب برای بانوان دارای لوگوی چاپی فاکس..

بررسی اجمالی

بلوز دوچرخه سواری زنانه فاکس مدل Ripley

(0)
1,473,000تومان

بلوز دوچرخه سواری زنانه فاکس مدل Ripleyاین بلوز دوچرخه سواری دارای منافذ توری به منظور گردش هوای بهترهنگام دوچرخه سواری و در نتیجه ضد تعریق و بوگرفتگی می باشد.از الیاف دارای خاصیت جذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدن تهیه شده است.سبک و راحت برای دوچرخه سواری طراحی زیبا و مناسب برای بانواندارای لوگوی چاپی فاکس..

بررسی اجمالی

بلوز زنانه فاکس مدل Deny

(0)
1,473,000تومان

بلوز زنانه فاکس مدل Denyاین بلوز زنانه (شومیز) از الیاف طبیعی نخ پنبه نرم برای راحتی بیشتر تهیه شده است.ضد عرق و بوگرفتگی و قابل استفاده در چهار فصل سال می باشد.از پارچه ضد حساسیت پوستی  و سازگاری با پوست بدن تهیه شده است.دارای یک جیب در قسمت بالای لباس و کلاه با الیاف پنبه و پلی استردارای دکمه از بالا تا پایین لباس..

بررسی اجمالی

بلوز زنانه فاکس مدل Flown

(0)
1,326,000تومان

بلوز زنانه فاکس مدل Flownاین بلوز زنانه (شومیز) از الیاف طبیعی نخ پنبه نرم برای راحتی بیشتر تهیه شده است.ضد عرق و بوگرفتگی و قابل استفاده در چهار فصل سال می باشد.از پارچه ضد حساسیت پوستی  و سازگاری با پوست بدن تهیه شده است.دارای دو جیب در قسمت بالای لباسدارای دکمه از بالا تا پایین لباس..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

بلوز موتورسواری زنانه فاکس مدل Blackout

(0)
1,067,000تومان

بلوز موتورسواری زنانه فاکس مدل Blackoutتهیه شده از توری مخصوص برای گردش هوای بیشتر و خشک نگه داشتن بدنقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگیسبک و راحت هنگام فعالیت های شدید ورزشیطراحی زیبا و منحصر به فرد ضد حساسیت پوستی و مناسب برای ورزشکاران موتورسوارمناسب برای ورزشکاران موتورسوار کراس آماتور تا پیشرفته..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

بلوز موتورسواری زنانه فاکس مدل WMN

(0)
1,067,000تومان

بلوز موتورسواری زنانه فاکس مدل WMNتهیه شده از توری مخصوص برای گردش هوای بیشتر و خشک نگه داشتن بدنقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگیسبک و راحت هنگام فعالیت های شدید ورزشیطراحی زیبا و منحصر به فرد ضد حساسیت پوستی و مناسب برای ورزشکاران خانم موتورسوارمناسب برای ورزشکاران موتورسوار کراس آماتور تا پیشرفتهطراحی زیبا و منحصر به فرد و مناسب برای..

بررسی اجمالی

تاپ زنانه فاکس مدل Eyecon TBack

(0)
766,000تومان

تاپ زنانه فاکس مدل Eyecon TBackضد عرق و بو گرفتگی سبک و راحتدارای لوگوی چاپی فاکس..

بررسی اجمالی

تاپ زنانه فاکس مدل Integrate

(0)
766,000تومان

تاپ زنانه فاکس مدل Integrateضد عرق و بو گرفتگی سبک و راحتجذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدن هنگام تعریق پوست را خشک نگه می دارد..

بررسی اجمالی

تاپ زنانه فاکس مدل Miss Clean Racer

(0)
589,000تومان

تاپ زنانه فاکس مدل Miss Clean Racerضد عرق و بو گرفتگی سبک و راحتدارای لوگوی چاپی فاکس (پایین لباس)..

بررسی اجمالی

تاپ زنانه فاکس مدل Winded

(0)
884,000تومان

تاپ زنانه فاکس مدل Windedضد عرق و بو گرفتگی سبک و راحتجذب رطوبت بالا برای خنک و خشک نگه داشتن بدن هنگام تعریق پوست را خشک نگه می دارد..

بررسی اجمالی

تونیک دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Feliza SS

(0)
655,000تومان

تونیک دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Feliza SSدارای 3 جیب در قسمت پشت لباسقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگی کاملا جذب بدنبدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+..

بررسی اجمالی

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Forma SS

(0)
371,000تومان

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Forma SSدارای 3 جیب در قسمت پشت لباسقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگی کاملا جذب بدنبدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+..

بررسی اجمالی

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Passion SS

(0)
371,000تومان

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Passion SSقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگیکاملا جذب بدنبدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Signature Kit SS Jersey

(0)
546,000تومان

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Signature Kit SS Jerseyتی شرت زیپ دار آستین کوتاه و یقه ایستاده  لیو مدل Signature Kit SS Jersey از جنس پلی استر با جذب سریع رطوبت و خشک شدن سریع و  همچنین با داشتن سه جیب ضد آب زیپ دار در قسمت پشت آن،  انتخابی مناسب برای بانوان دوچرخه سوار می باشد. ..

بررسی اجمالی

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Sola LS

(0)
327,000تومان

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Sola LSدارای 3 جیب در قسمت پشت لباسقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگی کاملا جذب بدنبدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+..

نمایش 1 تا 15 از 136 (10 صفحه)