قفل


نمایش گرید:
بررسی اجمالی

قفل دوچرخه جاینت سفيد FLEX KEY8

(0)
419,650تومان

قفل دوچرخه جاینت سفيد FLEX KEY8دارای روکش وینیل vinyl که از ضربه و خراشیدگی روی تنه دوچرخه جلوگیری می کند. به راحتی روی دوچرخه نصب می شود. دارای بست درجه دار برای راحتی حمل بیشتر دارای 2 کلید اضافه۱۸۰۰ میلیمتر..

بررسی اجمالی

قفل دوچرخه جاینت مدل Flex Combo Air

(0)
407,660تومان

قفل دوچرخه جاینت مدل Flex Combo Airقفل رمزدار که نیازی به کلید ندارد و خطر گم شدن کلید و شکستن کلید در قفل وجود ندارد.رمزگذاری آسان و راحت سبک و قابل حملبا این قفل می توانید از چرخ عقب دوچرخه خود تا فرمان و چرخ جلوی دوچرخه ، قفل بزنید و از خطر دزدیده شدن چرخ های عقب و جلو و حتی فرمان جلوگیری کنید.مناسب برای زمانی که دوچرخه خود را روی باربند عقب خود..

بررسی اجمالی

قفل دوچرخه جاینت مدل Straight

(0)
359,700تومان

قفل دوچرخه جاینت مدل Straightدارای روکش وینیل vinyl که از ضربه و خراشیدگی روی تنه دوچرخه جلوگیری می کند. به راحتی روی دوچرخه نصب می شود. دارای بست درجه دار برای راحتی حمل بیشتر دارای 2 کلید اضافه..

بررسی اجمالی

قفل دوچرخه جاینت مدل Straight W

(0)
359,700تومان

قفل دوچرخه جاینت مدل Straight Wدارای روکش وینیل vinyl که از ضربه و خراشیدگی روی تنه دوچرخه جلوگیری می کند. به راحتی روی دوچرخه نصب می شود. دارای بست درجه دار برای راحتی حمل بیشتر دارای 2 کلید اضافه..

بررسی اجمالی

قفل دوچرخه لیو مدل Lecca

(0)
191,840تومان

قفل دوچرخه لیو مدل Leccaبه دلیل رنگ بندی و شکل ظاهری، مناسب برای بانوان می باشد.دارای روکش وینیل vinyl که از ضربه و خراشیدگی روی تنه دوچرخه جلوگیری می کند.به راحتی روی دوچرخه نصب می شود.دارای بست درجه دار برای راحتی حمل بیشتر بسیار سبک و مقاوم دارای 2 کلید اضافه..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)