زفال

نمایش گرید:
بررسی اجمالی

آینه انتهای فرمان SPIN زفال

(0)
390,000تومان

آینه انتهای فرمان SPIN زفالقابل نصب بر روی فرمان های دوچرخه های جاده (کورسی)قابل اتصال به دو طرف فرمانتا شدن در زیر فرمان جهت حفاظت از آینه آینه نشکن تهیه شده از پلاستیک نشکن و روکش کروممناسب فرمان های منحنی دار دوچرخه های کورسیآینه محدب با وزن 45 گرم..

بررسی اجمالی

آینه روی کلاه زفال

(0)
350,000تومان

آینه روی کلاه زفالقابل نصب بر روی تمام کلاه های دوچرخه سواریزاویه دید قابل تنظیم دارای قابلیت چرخش 360 درجه آینه نشکن تهیه شده از پلاستیک نشکن و روکش کرومدارای پایه بلند که به دوچرخه سوار دید بیشتری از فضای پشت سر ارائه می دهدآینه محدب با وزن 20 گرم..

بررسی اجمالی

اسپري شستشو دوچرخه 1 ليتري زفال

(0)
350,000تومان

اسپري شستشو دوچرخه 1 ليتري زفالاسپری شستشو Zefal یک محصول تمیز کننده ویژه است که به شما امکان می دهد تا آلودگی را از دوچرخه خود پاک کنید و در عین حال از نواحی ظریف محافظت کنید. مولکول های آنتی استاتیک یک لایه محافظ به جا می گذارند که از گرد و غبار (کثیف یا رسوب) جلوگیری می کند و ظاهری براق به دوچرخه شما می بخشد. بدون خطر زنگ زدگی، دوچرخه شما پس از ..

بررسی اجمالی

اسپري شستشو ديسک ترمز 400ml زفال

(0)
300,000تومان

اسپري شستشو ديسک ترمز 400ml زفالاسپری شستشو دیسک ترمز Zefal پاک کننده چربی زدایی است که به طور ویژه برای تمیز کردن ترمزهای دیسکی ساخته شده است. این یک حلال عالی در برابر روغن، گریس، روغن ترمز، خاک خشک شده و بقایای ترمز است. این به طور ویژه برای خشک شدن سریع طراحی شده است و اطمینان حاصل می کند که ترمزها را به سرعت و به طور موثر تمیز می کند و به حلال..

بررسی اجمالی

تانك باد تيوبلس زفال

(0)
2,500,000تومان

تانك باد تيوبلس زفالمخزن هوا تیوبلس Zéfal هوا را از تلمبه ذخیره می کند و به سرعت آن را به لاستیک می رساند، به این معنی که اتصال لاستیک بدون تیوب موثر و بدون دردسر است. یک حرکت پمپ، هوای ذخیره شده در مخزن را با استفاده از "Boost Air System" آزاد می کند. لاستیک را بلافاصله و بدون افت فشار روی طوقه قرار دهید. مخزن آلومینیومی می تواند فشاری تا 16 بار ر..

بررسی اجمالی

تلمبه دستی دوچرخه زفال مدل 8288

(0)
127,600تومان

تلمبه دستی دوچرخه زفال مدل 8288تلمبه دستی قابل استفاده برای تمامی والف ها ( موتوری و فرانسوی)دارای دسته ایرگرومیک برای استفاده آسان و راحت سبک با استحکام بالادارای بست نگه دارنده بر روی دوچرخهساخت کشور فرانسه..

بررسی اجمالی

تلمبه پايي دوچرخه زفال PROFIL MAX FP60

(0)
1,700,000تومان

تلمبه پايي دوچرخه زفال PROFIL MAX FP60 تلمبه پایی Profil Max FP60 محصولی با کیفیت است که در کارخانه زفال در فرانسه تولید می شود. دسته از چوب و بدنه از آلومینیوم anodised ساخته شده است. پایه پیشرفته با استفاده از الیاف تقویت شده است که اطمینان حاصل می کند که ارتعاشات یا دماهای بالا ایجاد شده در طول باد کردن جذب می شوند. Profil Max FP60 از تجربه..

بررسی اجمالی

زنگ دوچرخه زفال

(0)
98,000تومان

زنگ دوچرخه زفالزنگ دوچرخه  zefal کوچک و محتاطانه، به لطف صدای قدرتمندش همچنان موثر و ایمن است.سبک (21 گرم) و قابلیت نصب آساندارای بست نگه دارنده بر روی فرمان دوچرخهساخت کشور فرانسه..

بررسی اجمالی

محافظ بدنه دوچرخه زفال مدل Armor

(0)
234,300تومان

محافظ بدنه دوچرخه زفال مدل Armorسبک با استحکام بالا و مقاوم در برابر ضربهنصب آسان و راحتعرض محافظ تنه 50mm و طول آن 325mm است که با دو بست رگلاژ دار بر روی انتهای تنه دوچرخه نصب می شود.ساخت کشور فرانسه..

بررسی اجمالی

محافظ زیر شاسی دوچرخه زفال مدل Deflector

(0)
137,500تومان

محافظ زیر شاسی دوچرخه زفال مدل Deflectorسبک با استحکام بالا و مقاوم در برابر ضربهنصب آسان و راحتعرض محافظ تنه 75mm و طول آن 330mm است که با دو بست رگلاژ دار بر روی انتهای تنه دوچرخه نصب می شود.ساخت کشور فرانسه..

بررسی اجمالی

محافظ قامه دوچرخه زفال مدل Armor

(0)
242,000تومان

محافظ قامه دوچرخه زفال مدل Armorمحافظ قامه دوچرخه ZEFAL در قسمت انتهای قامه نصب می شود و در برابر ضربه و سنگ از قامه محافظت می کند. سبک با استحکام بالا و مقاوم در برابر ضربهنصب آسان و راحتوزن 20 گرمساخت کشور فرانسه..

بررسی اجمالی

مچ بند پا زفال مدل Doowah

(0)
95,700تومان

مچ بند پا زفال مدل Doowahسبک (10 گرم) دارای قابلیت تنظیم اندازه به صورت چسپی دارای نوار شبرنگ برای بهتر دیده شدن در شب ساخت کشور فرانسه..

بررسی اجمالی

واکس زنجير 10ml زفال

(0)
70,000تومان

واکس زنجير 10ml زفالواکس روان‌کننده موم درجه یک خشک زفال ، متشکل از فرمولاسیون خاصی از موم و آب، زنجیر شما را با دفع موثر کثیفی و گرد و غبار تمیز و بی‌صدا نگه می‌دارد. فیلم مومی محافظت در برابر خوردگی و روان‌کاری عالی با دوام فوق‌العاده در هوای خشک ارائه می‌دهد. و در یک برنامه می تواند تا 500 کیلومتر در دوچرخه سواری جاده و 200 کیلومتر در دوچرخه سوا..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

واکس زنجير 120ml زفال

(0)
250,000تومان

واکس زنجير 120ml زفالواکس روان‌کننده موم درجه یک خشک زفال ، متشکل از فرمولاسیون خاصی از موم و آب، زنجیر شما را با دفع موثر کثیفی و گرد و غبار تمیز و بی‌صدا نگه می‌دارد. فیلم مومی محافظت در برابر خوردگی و روان‌کاری عالی با دوام فوق‌العاده در هوای خشک ارائه می‌دهد. و در یک برنامه می تواند تا 500 کیلومتر در دوچرخه سواری جاده و 200 کیلومتر در دوچرخه سو..

بررسی اجمالی

کوله پشتی دوچرخه سواری 11 لیتری زفال

(0)
2,300,000تومان

کوله پشتی دوچرخه سواری 11 لیتری زفالکوله پشتی 11 لیتری زفال که برای سواری های طولانی ساخته شده است به همراه کیسه آب 3 لیتری عرضه می شود. دهانه بزرگ آن باعث می شود تا تمیز کردن سریع و آسان آن انجام شود. تسمه های شکمی با دو جیب، تسمه های سینه ای و تقویت کننده فوم در پشت به این کوله پشتی اجازه می دهد تا با شکل سوارکار سازگار شود. این کوله پشتی دارای ی..

نمایش 1 تا 15 از 23 (2 صفحه)