لیو

نمایش گرید:
بررسی اجمالی

تونیک دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Feliza SS

(0)
655,000تومان

تونیک دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Feliza SSدارای 3 جیب در قسمت پشت لباسقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگی کاملا جذب بدنبدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+..

بررسی اجمالی

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Forma SS

(0)
371,000تومان

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Forma SSدارای 3 جیب در قسمت پشت لباسقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگی کاملا جذب بدنبدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+..

بررسی اجمالی

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Passion SS

(0)
371,000تومان

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Passion SSقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگیکاملا جذب بدنبدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Signature Kit SS Jersey

(0)
546,000تومان

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Signature Kit SS Jerseyتی شرت زیپ دار آستین کوتاه و یقه ایستاده  لیو مدل Signature Kit SS Jersey از جنس پلی استر با جذب سریع رطوبت و خشک شدن سریع و  همچنین با داشتن سه جیب ضد آب زیپ دار در قسمت پشت آن،  انتخابی مناسب برای بانوان دوچرخه سوار می باشد. ..

بررسی اجمالی

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Sola LS

(0)
327,000تومان

تی شرت دوچرخه سواری زنانه لیو مدل Sola LSدارای 3 جیب در قسمت پشت لباسقابلیت گردش هوا و همچنین ضد عرق و بوگرفتگی کاملا جذب بدنبدن را از تشعشعات نور آفتاب محافظت می کند UPF 30+..

بررسی اجمالی

جوراب زنانه لیو مدل Sunny

(0)
131,000تومان

جوراب زنانه لیو مدل Sunnyجذب رطوبت، خشک شدن سریع و جلوگیری از ایجاد بو دارای بافت با تراکم بیشتر و نرم تر در قسمت جلوی پا برای کاهش فشار رنگ بندی متنوع برای خانم ها مناسب و راحت در هنگام دوچرخه سواری..

بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری لیو مدل Allure LF

(0)
218,000تومان

دستکش دوچرخه سواری لیو مدل Allure LFساخته شده از الیافی جهت جریان داشتن هوا در داخل دستکش و جلوگیری از عرق کردن دستدارای فوم مخصوص برای جلوگیری از ضربات وارده به دست استفاده از سیلیکون در قسمت سر انگشتان جهت راحتی گرفتن اجسام و فرمان دوچرخهاستفاده راحت از موبایل و صفحه لمسی GPS در هنگام دوچرخه سواری..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری لیو مدل Mossa LF

(0)
154,000تومان

دستکش دوچرخه سواری لیو مدل Mossa LFساخته شده از الیافی جهت جریان  داشتن هوا در داخل دستکش و جلوگیری از عرق کردن دست دارای ژل و فوم مخصوص برای جلوگیری از ضربات وارده به دستاستفاده راحت از موبایل و صفحه لمسی GPS در هنگام دوچرخه سواری استفاده از سیلیکون در قسمت سر انگشتان جهت راحتی گرفتن اجسام و فرمان دوچرخه..

بررسی اجمالی

دستکش دوچرخه سواری لیو مدل Signature Road LF

(0)
142,000تومان

دستکش دوچرخه سواری لیو مدل Signature Road LFدارای مچ بند با خاصیت ارتجاعی ساخته شده از الیافی جهت پاک کردن عرق روی پیشانی استفاده از سیلیکون در قسمت سر انگشتان جهت راحتی گرفتن اجسام و فرمان دوچرخهاستفاده راحت از موبایل و صفحه لمسی GPS در هنگام دوچرخه سواری..

بررسی اجمالی

دوچرخه بچه گانه لیو سایز "12 مدل 2015 Adore F/W

(0)
5,560,000تومان

دوچرخه بچه گانه لیو سایز "12 مدل 2015 Adore F/Wشما هیچگاه اولین تجربه دوچرخه سواری را فراموش نخواهید کرد . بهترین تجربه دوچرخه سواری همراه با اوقات شاد و یادگیری درست دوچرخه سواری را با این دوچرخه که مخصوص دختر خانم ها است ، تجربه کنید ...

بررسی اجمالی

دوچرخه بچه گانه لیو سایز "16 مدل 2015 Blossom F/W

(0)
8,164,000تومان

دوچرخه بچه گانه لیو سایز "16 مدل 2015 Blossom F/Wشما هیچگاه اولین تجربه دوچرخه سواری را فراموش نخواهید کرد . بهترین تجربه دوچرخه سواری همراه با اوقات شاد و یادگیری درست دوچرخه سواری را با این دوچرخه که مخصوص دختر خانم ها است ، تجربه کنید ...

بررسی اجمالی

دوچرخه بچه گانه لیو سایز "16 مدل 2016 Adore F/W

(0)
6,006,000تومان

دوچرخه بچه گانه لیو سایز "16 مدل 2016 Adore F/Wشما هیچگاه اولین تجربه دوچرخه سواری را فراموش نخواهید کرد . بهترین تجربه دوچرخه سواری همراه با اوقات شاد و یادگیری درست دوچرخه سواری را با این دوچرخه که مخصوص دختر خانم ها است ، تجربه کنید ...

بررسی اجمالی

دوچرخه شهری لیو مدل (2019) Langma SL 2

(0)
38,859,000تومان

دوچرخه شهری لیو مدل (2019) Langma SL 2دوچرخه مسابقه بسیار سبک که سرعت و قدرت مورد نیاز برای بالا رفتن از سربالایی و پیشی گرفتن از رقبا در مسابقات را فراهم می کند. این دوچرخه زنانه شرکت جاینت مناسب بانوان با زاویه بندی دقیق و مهندسی شده ، طراحی و ساخته شده برای مسیرهای پر شیب و پرسرعت است به نحوی که بر کوه ها به راحتی غلبه می کند و در زمین های ..

عدم موجودی در انبار
بررسی اجمالی

دوچرخه شهری لیو مدل (2020) 2 Suede

(0)
15,086,000تومان

دوچرخه شهری لیو مدل (2020) 2 Suede با استفاده از این دوچرخه سفرهای روزانه یا ماجراجویی های آخر هفته خود را تبدیل به لذت واقعی کنید. دوچرخه Suede ترکیبی از زیبایی، لذت و کارایی بالا بوده که برای خانم ها طراحی و ساخته شده است. طراحی بدنه منحصر به فرد این دوچرخه نه تنها باعث می شود در سربالایی ها به راحتی رکاب بزنید بلکه باعث ثبات و راحتی بیشتر در..

بررسی اجمالی

دوچرخه شهری لیو مدل (2020) Flourish 24

(0)
11,435,000تومان

دوچرخه شهری لیو مدل (2020) Flourish 24 این دوچرخه برای رفت و آمد به مدرسه و دانشگاه و ماجراجویی های روزمره، مخصوص خانم ها طراحی و ساخته شده است . دارای بدنه آلومینیومی سبک ALUXX بوده و به نحوی طراحی شده که به راحتی میتوان روی دوچرخه ایستاد و طوقه 24 اینچی آن و رنگ های جذاب این دوچرخه باعث شده که در حین سفرهای درون شهری و روزمره، یک همرا..

نمایش 1 تا 15 از 26 (2 صفحه)